KALİTE ASLA BİR TESADÜF DEĞİLDİR, DAİMA AKILLI BİR GAYRETİN SONUCUDUR.

Kalite Politikamız

Sürekli iyileştirme eğitim, yenilik geliştirme ve yaratıcılığa yönlendirme  bu şekilde “en yüksek performanslı ve üstün başarılı” bir kurum olmak ana ilkemizdir.

Otogaz Dönüşüm Sistemleri hizmeti verdiğimiz kurumlara karşı ve bu kurumların hizmet verdiği kuruluşlarda “müşteri kraldır” anlayışından asla ödün verilmez.

Kendi bünyemizde ve hizmet verdiğimiz kuruluşlarda tek arayışımız “mükemmellik” tir.

“Kaynakların etkin kullanılması” konusunda hizmet verdiğimiz kişi/kuruluşlarla sürekli işbirliği içinde bulunuruz.

Dönüşüm yaptığımız kişi/kuruluşlarla, dönüşüm/montaj sonrasında da sürekli gelişme konusunda “işbirliği” içinde bulunuruz.

Örnek bir kurum olarak toplumun çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sağlamak amacıyla “doğal kaynakların etkin kullanılması” çevrenin korunmasına katkıda bulunuruz.

Diğer Otogaz Dönüşüm ve Doğalgaz servisleri ile “toplumsal yarar ve öğrenme” konusunda sinerji yaratmak amacıyla işbirliklerine ve yeni düşüncelere her zaman açığız. (Bu amaçla dernekleşme çalışmaları tamamlanmıştır.)

Hizmet verdiğimiz tüm kuruluşların “süreç yönetimi ve stratejik yönetim”i hedeflemeleri konusunda gerekli eğitim desteği her zaman verilir.

Kurum içinde ve çalıştığımız kurumlarla ilişkilerde “saygılı adaletli ve dürüst” olmak.

Yapmış olduğumuz anket ve müşteri geri aramaları ile müşteri beklentilerini takip ederek kayıt altına almak. Bilinen veya müşterilerimizce bize bildirilen sorunlara çözüm yolları aramak, meydana gelebilecek sorunları ve hataları yönetim gözden geçirme toplantıları ile takip ederek müşteri memnuniyetini ÖNDER OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ ortalamalarının (değerler BENCHMARKING yapılan sınıfının en iyisi olan firma tarafından verilmektedir) üzerinde tutmak.

Satışını/montajını yaptığımız dönüşüm sistemlerine ilişkin, kullanıcılar olan müşterilerimizden bize gelen öneri ve dilekleri kayıt sistemimiz içerisinde toplayarak, üretici firmamıza bildirmek ve öneri ve dileklere ilgisiz kalmayarak çözüm yollarında yardımcı olmak. Bu vesile ile gelen müşteri şikâyetlerini asgari seviyeye çekmek.

Hizmet verdiğimiz sektör içerisinde, faaliyet alanımızdaki diğer kuruluşlara örnek olacak çalışmalar sergileyerek, toplumdaki modern ve çağdaş hizmet olanaklarında öncü olmak, dolayısı ile sosyal sorumluluk kavramı içerisinde halkımıza dolaylı bir hizmet daha sunabilmek.

Kalite Hedeflerimizi teşkil etmekte

LPG Dönüşüm Uzmanımız Sizi Arasın!