ARACININ KIYMETİNİ BİLENLERİN EN AKILLI TERCİHİ

Prins Otogaz Dönüşümü

Prins, 1986’dan beri alternatif yakıt sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak dünyanın 50’yi aşkın ülkesinde faaliyet göstermektedir. Japonya’nın önde gelen enjektör üreticisi olan Keihin ile işbirliği içerisinde çalışmalarını ve öncülüklerini sürdürmektedir. Sıralı Otogaz Sistemi; LPG/CNG ve hidrojen için tek enjektör sistemi; ValveCare katkı sistemi ve buhar enjeksiyon sistemi Prins’in mevcut en yüksek teknolojiyle ürettiği ürünleridir. Ayrıca Teknelerde LPG Kullanımı için ürettiği özel sistemlerde teknolojinin en üst noktasıdır.

Dünyanın en büyük LPG/CNG sistem üreticilerinden birisi olan Prins, değişik ülkelerde Honda, Ford, Chrysler, Jeep, Toyota, Volkswagen ve Volvo’nun fabrika çıkışlı LPG ve CNG’li araçları için kit üretiyor.

4,5,6 ve 8 silindir turbo ve kompresörlü araçlarda başarı ile uygulanan Prins otogaz sistemleri genellikle üst sınıf araç kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. 25 yılı aşkın süreli tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Prins, kullanıcısı tarafından her daim takdir edilen ve beğeni toplayan bir firmadır. Standartlara uygun olarak dönüşümü yapılan araçlar, diğer yakıtları kullanan araçlar kadar güvenlidir.

İpragaz Gücü ve Güvencesiyle

1996 yılında Türkiye’nin ilk resmi belgeli otogaz istasyonunu kuran ve LPG sektörünün öncü kuruluşlarından olan İpragaz, Nisan 2010 tarihinde Prins Türkiye genel distribütörlüğünü alarak, Prins otogaz dönüşüm sistemleriniİpragaz gücü ve güvencesiyle sunmaya başlamıştır.

İpragaz 50 yılı aşkın tecrübesiyle ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye’deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün lideridir. Türkiye’nin en büyük 25 firması arasında yer alan İpragaz, gerek şirket hacmi, gerek Türkiye’nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanları ile Türk Ekonomisi’ne 1961’den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır.

İpragaz, halen Türkiye genelinde; 10 Tüplü Satış Müdürlüğü, 7 Tüplü Saha Ofisi, 9 Dökme Satış Müdürlüğü, 3 Dökme Satış Ofisi, 6 Otogaz Satış Müdürlüğü, 5 Otogaz Satış Ofisi, 15 LPG Dolum Tesisi, 2 LPG Stoklama Terminali ve 6 adet Tüp ve Emtia Deposu’na sahiptir. İpragaz bu iş yerlerinde görev yapan 1.200’ü aşkın personeli ve Türkiye’de 4.000’e yakın tüpgaz ve otogaz bayisi ile Türkiye’nin her noktasında hizmet vermeye devam etmektedir.

LPG Dönüşüm Uzmanımız Sizi Arasın!