ÖNDER OTOGAZ DÖNÜŞÜM SİSTEMLERİ

TARİHÇE

Önder otogaz alternatif yakıt sektörüne ilk adımını 1999 yılında attı.

Türkiye’deki otogaz sektörünün büyüme ve gelişmesinde yer alan Şirketimiz sektörün tüm evrelerinde bulunarak her zaman birinci önceliği en iyi ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir firma olarak Ali Önder tarafında 1999 yılında kurulmuştur.

Siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek için gelişen teknolojileri yakından takip edip, sizleri son teknoloji ürünlerle buluşturuyoruz. Firmamız yerli ve milli markamız olan  Atiker markası ile Dünya devi Prins markasının yetkili bayisidir.

Ülkemize tek % 100 orijinal olarak giren İtalyan devi LOVATO markasının Antalya’da tek yetkili satış bayisi olup aynı zamanda tek yetkili servisidir.

Önder otogaz kurulduğu günden itibaren müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda otogaz hizmetlerinin gerçekleştirildiği tüm ürünleri bünyesine alarak  hızlı, etkin ve kaliteli hizmet üretme stratejisini oluşturmuştur.

Antalya Akdeniz SanayiSitesinde  bulunan şirketimiz sahasında bilgi, tecrübe ve deneyime sahip kadroları ile otogaz hizmetlerinde her geçen gün hizmet çeşitliliği ve ağını genişletmektedir.

Alanında tecrübe ve bilgi birikimine sahip uzman kadrosuyla sunduğu hızlı, doğru ve kaliteli hizmetler sonucu firmamız sektörde marka haline gelmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

LPG Dönüşüm Uzmanımız Sizi Arasın!