DOĞRULUK EN AKILLI STRATEJİDİR...

YÖNETİM

Önder Otogaz olarak “Mutlu müşteriler için öncelikli olarak mutlu çalışanlarımız olmalı” düşüncesinden hareketle,  20 yıldır en değerli sermayemizin insan kaynağımız olduğu bilinciyle çalıştık.

Yaptığımız işin özüne insanı; çalışanlarımıza verdiğimiz değeri koyduk.

Hem çalışanımıza hem de işimize kalite ve katma değer odaklı yaklaşımımız sayesinde bugün Antalya’da Otogaz sektörüne yön vermekte, değişimin ve gelişimin dümeninde yer almaktayız.

20 yıldır sektörümüzün standartlarını yukarı taşıyor, topluma örnek bir kurumsal vatandaş olarak hareket ediyor ve mutlu çalışanlarımız ile mutlu müşteriler oluşturarak sayısız övgülere layık görülüyoruz.

Ne mutlu ki şirketimiz, tüm paydaşlarına karşı en yüksek etik standartlarda iş yapan ve sözlerini her zaman yerine getiren, güvenilir bir şirket konumunda.

Sahip olduğumuz yüksek itibar, şirketimizin etik yönetim kültürü paralelinde iş yapma şeklimizin en önemli çıktısıdır.

Öncelikli hedefimiz, mevcut ekonomik şartlarda ve rekabet ortamında faaliyetlerimizi başarıyla sürdürmek ve sektörümüzdeki liderliğimizi koruyarak dürüst, güvenilir ve asla ödün vermeyeceği etik kurallarıyla güven duyulan bir marka olmaya devam etmektir.

Başarımızın sırrı; kararlılık, üretkenlik, çalışkanlık, yenilikçilik ve idealizm gibi değerlerin daha kurumsal bir çerçevede sahiplenilmesiyle, mevcut başarımızı yarınlara taşıyacak adımları atmamızdır.

LPG Dönüşüm Uzmanımız Sizi Arasın!