Kusursuz Ekonomi ve Kalitenin Keyfini, Lovato ile Çıkartın..

Lovato Sıralı Otogaz Sistemleri

Önder Otogaz Dönüşüm Sistemleri  1999 yılında LPG & CNG sektöründe faaliyetlerine başlamış ve bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sektörün en önemli firmaları arasında yerini almayı başarmıştır.

İtalyan firması LOVATO GAS S.P.A.’nın Antalya’da tek bayisi olarak, 10 yıla aşkın bir süredir Lovato müşterilerine LPG dönüşüm hizmeti vermektedir. LOVATO 1958 yılından beri yeni nesil otomobiller için geliştirilmiş teknolojiye sahip ekipmanları ile, tüm dünya çapında bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.Ana Felsefesi kalite üzerine kurulmuş olan LOVATO’nun 1999 yılından bu yana ISO 9001-2000 sertifikası ve 2002 yılından beri sıfır kilometre araç montajları için ISO/TS 16949 ISO/TS 1649 sertifikası bulunmaktadır.

Lovato Oto gaz Sistemleri Türkiye’de ve Dünya’da sektöre ilk giriş yapan firmalardan biri olarak, kalitesi ve yüksek performansı ile kendisini ispatlamış, mevcut bayi ağını günden güne arttırarak Türkiye’de aranılan bir marka olmayı başarmıştır.

Sektördeki talep ve beklentileri yenilikçi ve gelişmeci bir yaklaşım ile değerlendirip; yüksek kalite ve güvenlik standartları çerçevesinde, topluma ve çevreye duyarlı bir şekilde başta LPG Dönüşümü olmak üzere faaliyet göstermiş olduğumuz tüm alanlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi hizmeti sunmaktır.

KUSURSUZ EKONOMİ VE  KALİTENİN KEYFİNİ,

LOVATO İLE ÇIKARTIN..

Çevre Dostuyuz

EGO LPG DÖNÜŞÜM KİTİ

LOVATO Ailesinin en yeni üyesi olan EGO Kit, araç üzerindeki performansı ve yakıt tasarrufu ile aranılan ürünler arasındadır. 4 Silindirli araçlar için geliştirilmiştir.

EGO LPG Dönüşüm Sistemi’nin özellikleri

  AEB yazılıma sahip LOVATO EGO ECU Beyin sayesinde, Aracınızın performansı en üst düzeyde tutulmaktadır.

  Benzine göre % 40-45 aralığında yakıt tasarrufu elde edilmektedir.

  Kelepçesinden, hortumuna kadar orjinal italyan olan tek LPG dönüşüm kitidir. % 100 Orjinal İtalyandır.

  2 YIL Garanti.

LPG Dönüşüm Uzmanımız Sizi Arasın!